Image

O nas

Pracownia Magia Edukacji powstała, aby współtworzyć nurt edukacji kreatywnej i nieszablonowej. Z naszych doświadczeń wynika, że zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, jeśli mają stworzone ku temu odpowiednie warunki, mogą rozwijać swój potencjał i umiejętności, a co więcej – czerpać radość i satysfakcję z samodoskonalenia.


Swoją ofertę kierujemy do:

  • środowisk bezpośrednio związanych z edukacją: dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, stowarzyszeń, fundacji;
  • osób, które poszukują możliwości i pomysłów na rozwój własnego potencjału;
  • firm i instytucji zainteresowanych współpracą w obszarze szeroko pojętej edukacji.


Nasze doświadczenie:

Optymizm, pasja, profesjonalizm i zaangażowanie – to nieodłączne elementy naszej oferty. Od kilku lat przyjmujemy wycieczki w Zagrodzie Edukacyjnej „Zielony Poligon”. Współpracujemy z wieloma placówkami oświatowymi na terenie województwa lubelskiego. Możemy okazać się listami referencyjnymi i opiniami klientów. W tym roku rozpoczęliśmy innowacyjny program wspólnie z Lubelską Fundacją Rozwoju „Wszystko w Twoich rękach-warsztaty konstrukcyjne” w Lublinie. Postępy można śledzić na stronie https://ja-konstruuje.pl.

Realizując warsztaty sami staramy się rozwijać i wcielać w życie nowe pomysły. Jesteśmy również otwarci na sugestie naszych uczestników, więc w ofercie co chwila pojawiają się nowe propozycje .

Rekomendacje

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Copyright © 2018 Magia Eduakcji Design by grow!